De zomercompetitie is pas net begonnen, maar de inschrijving voor de KNTLB Padel najaarscompetitie is…
DGV Clubkampioenschappen 2025 Tennis & Padel
Tijd om te schitteren op de baan! De inschrijving voor de clubkampioenschappen is NU geopend en sluit zondag 17 augustus!
Of je nu een echt winnaarstype bent of gewoon geniet van een gezellige pot tennis of padel, dit is hét moment om mee te doen.
📅 Wanneer?
Van 30 augustus t/m 6 september nemen we het tegen elkaar op in enkel- en dubbelpartijen. Kies maximaal twee onderdelen en laat je beste spel zien!
🔥 Feestavond met BBQ!
Op zaterdag sluiten we de week af met een knallende Hawaï-thema BBQ. Lekker eten, een geweldige sfeer en wie weet… een tropische verrassing!
🍹 Help mee achter de bar!
We zoeken nog enthousiaste clubleden voor bardiensten. Schrijf je in en maak de clubkampioenschappen nóg gezelliger!
🎾Onderdelen
Enkel (alleen tennis) – ABC Heren & Dames
Dubbel (tennis en padel) – ABC Heren, Dames & Gemengd
Meld je snel aan en mis het niet: DGV Clubkampioenschappen 2025 Tennis & Padel
Met sportieve groet,
De Clubkampioenschappencommissie
Comments (0)