De inschrijving voor het jaarlijkse Lentetoernooi is weer geopend. Schrijf je snel in via www.toernooi.nl. Het…
Deze teams gaan door naar de kwartfinales Davis Cup!
Zaterdag 1 februari zijn de laatste poulewedstrijden gespeeld in een lekker zonnetje en dus niet al te koud. Daarna hebben we de eindstanden berekend. Het resultaat zie je in Standen met Eindstand en de vervolgwedstrijden staan in Uitslagen en vervolg.
Nu eerst een weekje rust zodat de captains hun teams weer kunnen completeren en stimuleren en dan twee weken voorjaarsvakantie. Op 1 maart gaan we dus verder om 12:00 uur en om 14:30 uur. Afvallers zijn van harte welkom om hun voormalige tegenstanders of misschien liever juist de andere partij aan te moedigen. Op vrijdag wordt er niet meer gespeeld. Wel dus op zaterdag 1 maart, 8 maart en 15 maart en daarna start het Lentetoernooi.
we kunnen nog wel wat wedstrijdleiding gebruiken, vooral voor 1 maart. Dan hebben we er 2 nodig of misschien maar 1 als iemand die van 11:15 uur tot 16:30 uur allebei wil gaan doen. Peggy regelt alle drie de dagen weer lekkere soep en lekkere hapjes.
Succes allemaal namens Marianne, Yvonne en Annemieke
Comments (0)