skip to Main Content
035-6912771 info@degooischevallei.nl

EVEN VOORSTELLEN

WIE IS WIE?

HET BESTUUR

Annemieke Schuitemaker

Voorzitter

T 035 69 16 920
voorzitter@degooischevallei.nl

HET BESTUUR

Lya Steenvoorden

Secretaris
bestuur@degooischevallei.nl

HET BESTUUR

Remko Molenaar

Penningmeester
penningmeester@degooischevallei.nl

HET BESTUUR

Joost Swiggers

Technische Commissie / Jeugd
jeugd@degooischevallei.nl

HET BESTUUR

Cees van Wessel

Accommodatie Commissie
accommodatie@degooischevallei.nl

EVENEMENTEN COMMISSIE

Marvin van der Weiden

Evenementen Commissie
evenementen@degooischevallei.nl

EVENEMENTEN COMMISSIE

Joey Dikker

Evenementen Commissie
evenementen@degooischevallei.nl

COMPETITIE EN DAVIS CUP

LEDENADMINISTRATIE

Caroline Ohm

Ledenadministratie

T 035 52 23 035
leden@degooischevallei.nl

RG SPORTS

Mathieu Huisman

Hoofdtrainer
T 06 468 254 56
mathieu.huisman@rgsports.nl

NIEUWE LEDEN COMMISSIE

De Gooische Vallei vindt het belangrijk dat nieuwe leden snel hun weg weten te vinden op de vereniging. Vandaar dat er een Nieuwe Leden Commissie in het leven is geroepen waarbij je terecht kunt met al je vragen en opmerkingen over zaken in en om de club. De bedoeling is dat wij je hiermee zo snel mogelijk thuis laten voelen op onze club. Onderstaand de contactgegevens van de Nieuwe Leden Commissie.

Voor informatie of contact: nieuweleden@degooischevallei.nl.

Clemens Hollak

Voorzitter
nieuweleden@degooischevallei.nl

Jantien Brugman

Beschikbaar voor vragen voor dames 30+
nieuweleden@degooischevallei.nl

Gerard van Diemen

Beschikbaar voor vragen voor heren 30+
nieuweleden@degooischevallei.nl

Jesse Trommel

Beschikbaar voor vragen 30- enĀ  jeugd
nieuweleden@degooischevallei.nl

Back To Top
×Close search
Zoeken